do kasy suma: 0,00 zł
Wersje językowe

Do czego służą gniazdka sterowane WI FI?

W dobie rozwoju cywilizacji i technologii jesteśmy przyzwyczajeni do powstawania nowinek technologicznych, które najczęściej mają na celu ułatwienie naszego życia. Obecnie powstaje wiele produktów, dzięki którym możemy zdalnie sterować wieloma urządzeniami. Coraz powszechniejsze są inteligentne domy, które na celu mają automatyczny system sterowania, co gwarantuje nie tylko bezpieczeństwo, lecz także wygodę. Jednym z produktów tego typu są oferowane przez nas gniazda sterowane WI FI. Warto zatem poznać ich system działania i funkcjonalność.

GNIAZDO EU Z MIERNIKIEM MOCY Wi-Fi/BT SPECTRUM SMART

GNIAZDO EU Z MIERNIKIEM MOCY Wi-Fi/BT SPECTRUM SMART
GNIAZDO EU Z MIERNIKIEM MOCY Wi-Fi/BT SPECTRUM SMART
Inteligentne GNIAZDO EU Z MIERNIKIEM MOCY WI-FI SMART z możliwością zdalnego uruchamiania i sterowania za pomocą aplikacji Spectrum SMART na Twoim urządzeniu mobilnym.

Dostępność: tymczasowo niedostępny

Cena: 55,71 zł
zawiera 23% VAT

Zestaw 5 szt. GNIAZDO EU Z MIERNIKIEM MOCY Wi-Fi/BT SPECTRUM SMART

Zestaw 5 szt. GNIAZDO EU Z MIERNIKIEM MOCY Wi-Fi/BT SPECTRUM SMART
Zestaw 5 szt. GNIAZDO EU Z MIERNIKIEM MOCY Wi-Fi/BT SPECTRUM SMART
Kup taniej w zestawie 5 szt.: Inteligentne GNIAZDO EU Z MIERNIKIEM MOCY WI-FI SMART z możliwością zdalnego uruchamiania i sterowania za pomocą aplikacji Spectrum SMART na Twoim urządzeniu mobilnym.

Dostępność: tymczasowo niedostępny

Cena: 245,12 zł
zawiera 23% VAT

Czym są gniazda sterowane WI FI?

Dostępne w naszym sklepie gniazdko SPECTRUM SMART to inaczej inteligentny włącznik sprzętów elektrycznych. Dzięki niemu można z łatwością włączać i wyłączać podłączony sprzęt, gdziekolwiek się jest. Gniazdka WIFI nie tylko czynią życie prostszym, lecz także zabezpieczają dom przed potencjalnymi zagrożeniami.

Funkcje gniazdka

Oferowany przez nas produkt posiada wiele ciekawych funkcji. Po pierwsze zdalny dostęp - dzięki aplikacji można przy pomocy telefonu z łatwością włączać i wyłączać sprzęty. Ponadto posiada funkcję harmonogramu, co sprawia, że możesz skonfigurować harmonogram, by automatycznie zarządzać sprzętem. Dzięki tej funkcji możesz z wyprzedzeniem decydować o włączeniu lub wyłączeniu sprzętu. Wszystkie podłączone urządzenia automatycznie włączają się o wybranej godzinie. Funkcja taka zdecydowanie ułatwia życie, zwłaszcza osób zabieganych i roztargnionych.

Kolejna opcja to programator czasowy, który polega na ustawieniu odliczania czasu pracy podłączonego urządzenia. Działanie takie sprawia, że w znacznym stopniu oszczędzamy energię, bowiem zdajemy sobie sprawę, jak długo włączony jest sprzęt i możemy go wyłączyć, gdy jest zbędny.

Co ciekawe, oferowane przez nas gniazdka SMART posiadają tryb zdalny, dzięki któremu znacząco poprawia się bezpieczeństwo w domu. Opcja taka polega bowiem na możliwości ustawienia automatycznego włączania i wyłączania urządzeń o różnych porach. Jest to idealne rozwiązanie podczas nieobecności w domu, bowiem z łatwością możemy zamaskować ten fakt i odstraszyć potencjalnych włamywaczy.
Produkt posiada bardzo łatwą konfigurację. Zainstalowanie go i połączenie z telefonem jest niezwykle proste, wystarczy pobrać darmową aplikację.

Ciekawą cechą naszych gniazdek jest ich kompaktowy design - są to urządzenia bardzo małe, co sprawia, że nie tylko nie zakłócają wystroju wnętrza domu, lecz także nie utrudniają dostępu do sąsiednich gniazdek.

Dlaczego warto wybrać nasz produkt?

Dostępne w naszym sklepie inteligentne gniazdko to produkt wysokiej jakości, który znacząco ułatwia życie, a także zwiększa bezpieczeństwo. Dzięki niemu nie tylko możemy czytać książkę bez konieczności wstawania z kanapy i włączania lampy, lecz za pomocą miernika mocy mamy możliwość oszczędzania energii. Ponadto dzięki tego typu gniazdkom zwiększamy bezpieczeństwo domu i skutecznie możemy ukryć naszą nieobecność. Co ciekawe, istnieje również możliwość udostępniania sterowania innym użytkownikom aplikacji, co sprawia, że wszyscy domownicy mogą skorzystać z tego udogodnienia.

Bezpieczeństwo, wygoda i oszczędność energii to główne zalety naszego produktu. Warto zatem nabyć i zainstalować gniazdko SMART, by cieszyć się zwiększonym komfortem życia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl