do kasy suma: 0,00 zł
Wersje językowe

Inteligentne sterowanie domem

Włączniki światła SMART to nowoczesne, bezprzewodowe regulatory oświetlenia, stosowane w systemach tzw. inteligentnego domu. Zautomatyzowane mieszkanie to mieszkanie, w którym żyje się wygodniej i bardziej komfortowo. Dzięki korzystaniu z systemów SMART można również postawić na energooszczędność. Automatyczny system sterowania pozwala utrzymać kontrolę nad temperaturą utrzymywaną w domu, włączaniem lub wyłączaniem oświetlenia, a także innych urządzeń użytkowych, takich jak wentylator, lampki choinkowe czy telewizor. Wiele osób decyduje się na smart home ze względów bezpieczeństwa. W tym celu montowany jest monitoring oraz czujniki informujące np. o zalaniu, ulatnianiu się tlenku węgla lub dymu.

WŁĄCZNIK ŚWIATŁA DWUSTREFOWY BIAŁY Wi-Fi SPECTRUM SMART WŁĄCZNIK ŚWIATŁA DWUSTREFOWY BIAŁY Wi-Fi SPECTRUM SMART
Producent: Spectrum SMART
Cena: 52,02 zł 74,32 zł
zawiera 23% VAT
szt.
zobacz więcej
  • RABAT -30%

Automatyczne włączanie światła

Inteligentne włączniki światła pozwalają na sterowanie zasilaniem wszystkich urządzeń w domu - tych, które są podłączone do wspólnej sieci. Można to zrobić z dowolnego miejsca w domu, a także - dowolnego miejsca na świecie. W tym celu najczęściej stosuje się podręczną aplikację ściągniętą na telefon - system działa dzięki połączeniu z siecią WiFi. Co istotne - nie mówimy tu tylko o opcji włączania i wyłączania. Możliwe jest rozjaśnianie i przyciemnianie światła, a nawet zmiana jego kolorystyki. Oczywiście, nie wymaga to ręcznej wymiany żarówki, a jedynie wykonania ruchu palca w telefonie. Włącznik światła SMART pozwala na wykreowanie sekwencji zdarzeń pomiędzy urządzeniami SMART, zaprojektowanej przez użytkownika. Można tutaj wziąć pod uwagę m.in. porę dnia, ilość i rodzaj światła oraz wschód i zachód słońca. Inteligentne sterowanie umożliwia zaprogramowanie różnych działań zależnych np. od dnia i godziny. Dzięki temu światło będzie włączało lub wyłączało się samoistnie - zgodnie z ustalonym harmonogramem. Inteligentne włączniki światła umożliwiają też automatyczną zmianę oświetlenia, gdy zmienia się np. pogoda lub lokalizacja właściciela.

Wysoka jakość Spectrum SMART

Spectrum SMART to inteligentne oświetlenie, które inspiruje. Inteligentne włączniki światła to szansa na innowacyjny dom - smart home. Pozwalają na zmianę atmosfery na bardziej klimatyczną lub zamianę ostrego światła zimnego na ciepłe - bardziej przytulne i mniej męczące dla oczu. Sterowanie możliwe jest nawet przy pomocy głosu, a poszczególne urządzenia można grupować w zapisane pokoje. Inteligentne włączniki światła, dostępne w naszym sklepie są nie tylko funkcjonalne. Design włączników światła SMART jest elegancki i nowoczesny - produkty idealnie pasują do każdego zaawansowanego technologicznie mieszkania. Ich minimalistyczne wykonanie docenią nawet najbardziej wymagający esteci. Można je swobodnie wpleść w aranżację każdego pomieszczenia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl