do kasy suma: 0,00 zł
Wersje językowe
Chcesz mieć inteligentne oświetlenie bez wymiany żarówek?
Chcesz mieć inteligentne oświetlenie bez wymiany żarówek?

Chcesz mieć inteligentne oświetlenie a nie chcesz wymieniać żarówek LED, które masz?


Mamy dla Ciebie rozwiązanie. Szklany, elegancki, dwustrefowy włącznik światła Spectrum SMART wifi umożliwi Ci sterowanie Twoim obecnym oświetleniem bez konieczności wymiany żarówek.
Co potrafi nasz włącznik? Nasz włącznik potrafi jednocześnie sterować poprzez Wi-Fi całymi grupami urządzeń SMART lub wywołać sekwencję zdarzeń pomiędzy urządzeniami SMART.
Działanie włącznika jest uzależnione od automatyzacji jaką stworzy użytkownik, co odbywa się poprzez prosty kreator w aplikacji Spectrum SMART w sekcji Inteligentny.
Sekcja Inteligentny jest to bardzo "potężne" narzędzie, dzięki któremu można stworzyć bardzo zaawansowane "programy" działania, które mogą zawierać w sobie np. harmonogram, opóźnienia, ilość i rodzaj światła, wschód czy zachód słońca, kontrola stanu innego urządzenia czy położenie GPS naszego telefonu.
Na dodatek całkowicie różne działanie może być wywołane dla stanu ON i dla stan OFF, a to jeszcze zależne od linii czasu dzień, noc, godzina.
Oczywiście sama aplikacja jest w języku polskim i jest bardzo intuicyjna. Jest bezpłatna i dostępna na system Android oraz iOS.

                                            

Jaki jest włącznik Spectrum SMART?
Wiemy, jak ważny jest design dlatego też postawiliśmy na minimalistyczny design oraz nowoczesność (panel dotykowy, o wysokiej czułości). Włącznik wykonany jest ze szkła, w kolorze białym.  Jego wymiary to 86x86x35mm. Obciążenie 2x1000W. Oznacza to, że włącznik po kablu może sterować również tradycyjnymi żarówkami, np. żyrandol. Jednocześnie mogąc sterować innymi źródłami Spectrum SMART np. kinkietami, które nie są podpięte kablowo, a jedynie działają poprzez Wi-Fi.

Czy instalacja jest trudna?
Nie. Instalacja jest bardzo szybka. Włącznik instaluje się w miejscu dotychczasowego włącznika światła, który zdecydujemy wymienić. Montaż odbywa się w tej samej puszcze elektrycznej. Jedyne, czego potrzebujesz to stałe zasilanie włącznika świata.


Jeżeli twój aktualny włącznik włącza/wyłącza tylko fazę wówczas może być wymagane przerobienie instalacji elektrycznej.


Chcesz przeczytać opinie włącznika po niezależnych testach?
przeczytaj opinie

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl