do kasy suma: 0,00 zł
Wersje językowe
Chcesz sprawdzone oraz bezpieczne oświetlenie?
30 lat - sprawdzone smart żarówki oraz gniazda sterowane Wi Fi Spectrum SMART

 

Chcesz sprawdzone oraz bezpieczne inteligentne oświetlenie?
Postaw na Spectrum, markę obecną na rynku oświetleniowym od 30 lat. Teraz również w wersji Smart!

Na rynku nie brakuje inteligentnego oświetlenia ledowego, ale czy wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, że oświetlenie nie tylko powinno dawać światło ale to światło powinno być pewne, sprawdzone a co za tym idzie bezpieczne? My wiemy i dlatego tak ogromną wagę przywiązujemy do badań dostarczanych przez nas opraw LED oraz źródeł LED, również żarówek wifi.

30 lat doświadczenia, inteligentne oświetlenie, smart żarówki - Spectrum SMART

Mamy za sobą 30 lat doświadczenia, niezliczone ilości sprzedanych produktów, rozwiniętą sieć dystrybucji w Polsce oraz za granicą, zadowolonych Klientów oraz pewność, że dokładamy wszelkich starań aby dostarczane produkty były najwyższej jakości.

Mając 30 letnie doświadczenie w branży oświetleniowej wprowadziliśmy na rynek naszą drugą markę – markę inteligentnego oświetlenia - Spectrum SMART.

Do produktów marki Spectrum SMART podchodzimy z taką samą dbałością dlatego jesteśmy pewni jakości naszych produktów. Wprowadzamy je na rynek z pełną odpowiedzialnością oraz spokojem, gdyż wiemy, że to produkty pewne, sprawdzone w naszym laboratorium, nie najtańsze ale w 100% warte swojej ceny.


Spectrum to marka z 30 letnim doświadczeniem. Spectrum SMART to nasza druga marka, którą wprowadziliśmy na rynek w 2020 roku ale w identyczny sposób podchodzimy do testów, badań, niezawodności, jakości wykonania oraz funkcjonowania!


Nieustannie się rozwijamy efektem czego są nowe produkty. Stawiamy na badania we własnym laboratorium zlokalizowanym w siedzibie firmy. To właśnie tutaj przeprowadzamy trzeci i zarazem ostatni etap kontroli jakości opraw i źródeł naszych marek. Dwa pierwsze etapy odbywają się jeszcze w trakcie produkcji i są przeprowadzane kolejno przez fabrykę, oraz przez niezależną zewnętrzną firmę kontrolną. Pozytywny wynik obydwu szczegółowych inspekcji powoduje, że dana partia towaru trafia do naszego magazynu. W tym momencie cała partia  tych produktów jest  blokowana do czasu zakończenia ostatniej kontroli właśnie w naszym laboratorium. Dopiero pozytywny wynik tej finalnej kontroli powoduje dopuszczenie do sprzedaży. Wszystkie próbki towaru wcześniej są poddawane wielu testom, według ściśle określonych procedur obowiązującym na poszczególnych stanowiskach badawczych.

W naszym laboratorium (tutaj) dysponujemy własnym specjalistycznym sprzętem za pomocą którego badamy niezbędne parametry.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej, dowiedzieć się jakiego używamy sprzętu, co testujemy - zapraszamy już za tydzień na nasz blog - pojawi się wpis prezentujący nasze laboratorium w którym testujemy produkty marki Spectrum LED oraz Spectrum SMART.

 

Poznaj nas bliżej... www.spectrumled.pl

 

Siedziba firmy znajduje się w Katowicach. Posiadamy nie tylko własne laboratorium badawcze ale również dział projektowy, dział produkcji oraz showroom wraz ze wzorcownią..

Spectrum SMART - inteligentne oświetlenie

Spectrum SMART - smart żarówki, żarówki wi fi

Smart żarówki, oprawy, żarówka smart - Spectrum SMART

Inteligentne oświetlenie - smart żarówi Spectrum SMART

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl