do kasy suma: 0,00 zł
Wersje językowe
Czy Twój dom może być bezpieczniejszy?
Czy Twój dom może być bezpieczniejszy podczas nieobecności?

Odpowiedź brzmi - TAK. Możesz w prosty, szybki i tani sposób zwiększyć bezpieczeństwo Twojego mieszkania czy też domu podczas nieobecności. Postaw na Spectrum SMART.

Myślę, że każdy z nas w mniejszym lub większym stopniu obawia się włamania do mieszkania, domu bądź garażu podczas naszej nieobecności. Wystarczy, że złodziej zauważy, że od pewnego czasu nie zapala się światło. Jest to dla niego oznaką braku obecności domowników a co za tym idzie pewnego rodzaju zachętą do włamania. Szczególnie narażone są mieszkania / domy / garaże bez systemów alarmowych. Mając jednak rozwiązania

Spectrum SMART w postaci żarówek wifi można pozorować obecność domowników w domu, mieszkaniu, garażu, czy też w ogrodzie.

W jaki sposób? Wystarczy ustawić w bezpłatnej aplikacji Spectrum SMART harmonogram zapalania oraz gaszenia się świateł będący odzwierciedleniem codziennych zwyczajów. Dzięki temu światło będzie zapalało się i gasiło, tak jakby domownic byli w środku, co powinno odstraszyć potencjalnych złodziei. Jeśli nie chcesz programować harmonogramów możesz po prostu używać funkcji włączenia i wyłączenia światła o wybranych godzinach. Ważne jest to, że jakiekolwiek zapalenia się światła w Twoim domu bądź mieszkaniu sprawi, że osoby postronne będą sądziły, że ktoś w nim jest.

Mając inteligentne żarówki możesz sterować światłem będąc gdziekolwiek, byle by było połączenie z internetem, no i oczywiście musisz mieć aplikację z dodanymi żarówkami wifi podłączonymi w domu. Co więcej żarówki wifi, żarówki rgb Spectrum SMART możesz zamontować także w oprawach ogrodowych na wymienne źródła światła i również nimi sterować!


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl