do kasy suma: 0,00 zł
Wersje językowe
Poznaj możliwości inteligentnego oświetlenia.
Czy inteligentne oświetlenie może mi w czymś pomóc?

Czy inteligentne oświetlenie może mi w czymś pomóc? Odpowiedź jest krótka – TAK.

Mając inteligentne oświetlenie wifi Spectrum SMART posiadamy następujące możliwości:

 

  • możemy włączać i wyłączać oświetlenie w dowolnym momencie i z dowolnego miejsca, nie tylko będąc w domu. Wystarczy mieć pod ręką urządzenie z zainstalowaną bezpłatną aplikacją Spectrum SMART.

 

  • możemy tworzyć harmonogramy na podstawie których oświetlenie będzie samo reagowało zgodnie z zaprogramowanymi wymaganiami, które oczywiście w każdym momencie możemy modyfikować nieograniczoną ilość razy.

 

  • możemy dowolnie zmieniać temperaturę barwową światła w zależności od pory dnia, naszego nastroju.. o poranku możemy ustawić sobie światło, które najbardziej sprzyja nam po przebudzeniu – światło naturalne. Z kolei na zakończenie dnia chcąc wypocząć, wyciszyć się, czy też poczytać książkę ustawimy inną barwę, która będzie dla nas najbardziej adekwatna.

 

  • możemy swobodnie rozjaśniać oraz ściemniać oświetlenie. Jeśli za oknem świeci piękne słońce i nie potrzebujemy aż tak bardzo doświetlać pomieszczeń możemy zmniejszyć intensywność. Podobnie w drugą stronę. Wszystko może odbywać się manualnie – za pomocą urządzenia mobilnego lub na podstawie zaprogramowanych harmonogramów np. w danym dniu / tygodniu / miesiącu / porze roku.

 

  • mając system inteligentnego oświetlenia już nigdy nie będziesz musiała / musiał zastanawiać się, czy światło zostało zgaszone.. nie będziesz musiał / musiała wracać do domu by to sprawdzić, by to zrobić.. wystarczy spojrzenie do smartfona aby sprawdzić i zareagować – oszczędzając czas, pieniądze oraz nerwy.

 

  • możemy ponadto przestać się martwić o bezpieczeństwo naszego domu podczas, gdy nas w nim nie ma – możemy automatycznie zapalać oraz gasić światło za pomocą smartfona odstraszając potencjalnych włamywaczy.

 

  • mając włączoną usługę geolokalizacji zainstalowane oświetlenie będzie zapalało się w momencie, gdy pojawisz się na podjeździe, zbliżysz do drzwi wejściowych etc..

 

  • w naszej ofercie mamy również żarówki wifi RGB dzięki czemu mamy możliwość zmiany koloru światła zyskując ogromne możliwości aranżacyjne.

 

Jesteś ciekawy jak to działa w praktyce?

Zobacz nasz film prezentujący Spectrum SMART

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl