do kasy suma: 0,00 zł
Wersje językowe
Poznaj nowe rozwiązania w technologii SMART
Poznaj nowe rozwiązania w technologii SMART

Poznaj nowe rozwiązania w technologii SMART.
Efektem dalszego rozwoju są kolejne oprawy w technologii SMART...

Co takiego pojawiło się w naszej ofercie? Oprawy profesjonalne! ale spokojnie to również oprawy, które możesz powiesić w sowim mieszkaniu, domu, gabinecie.

Z powodzeniem mogą być również zastosowane z obiektach handlowych, biurowych, użyteczności publicznej etc. Wystarczy je dobrać oraz odpowiednio skonfigurować, a te właśnie lampy mają ogromne możliwości konfiguracji.


Ponadto w ofercie Spectrum SMART znajdziecie Państwo również panele LED. Myślę, że każdy z Was zna je z widzenia. Teraz lampy te, dzięki technologii SMART, nabiorą nowego znaczenia.. co ważne, one również doskonale sprawdzają się jako oświetlenie w domach! Teraz dzięki bezpłatnej aplikacji Spectrum SMART (dostępnej na Android /iOS) będziesz mógł sterować oświetleniem za pomocą urządzenia mobilnego.


Panele LED to bardzo estetyczne oprawy o nowoczesnym i minimalistycznym designie, które umożliwiają równomierne rozłożenie światła na całej powierzchni oprawy. W przypadku paneli nie występuje tzw efekt olśnienia. Oferujemy dwie wielkości wspomnianych opraw: kwadratowe 60 x 60 cm oraz prostokątne 30 x 120 cm. Oprawy wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Standardowo dostępne są w kolorze białym ale jeden z naszych modeli jest w kolorze czarnym! Wielkim hitem jest panel Algine Line, który możecie Państwo zobaczyć na poniższych zdjęciach – to panele z dwoma liniami świetlnymi.


Ważne jest to, że decydując się na panele LED musimy wybrać nie tylko rozmiar oraz model ale również to, w jaki sposób chcemy je zamontować. W przypadku tych lamp mamy bowiem do wyboru trzy sposoby montażu: montaż podtynkowy, montaż natynkowy lub montaż zwieszany na specjalnych linkach.

Pełna oferta naszych paneli dostępna jest na: www.spectrumled.pl a poniżej kilka naszych realizacji oraz inspiracji 😊

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl